Pro "létající" pivovary a další nabídka

 

 

Máme pro létající pivovary pochopení. Hanácký pivovar také začínal tak, že "létal", postupně se vařilo pivo ve třech různých provozech. Víme, jak složitě se hledají mezery ve výrobě a jak je někdy složité vše skloubit.

 

Chtěli bychom vyjít takovýmto pivovarům vstříc. Dokud naše výrobní kapacity nebudou plně obsazené, budeme naše prostory dávat k dispozici všem, kdo si o to řekne a má alespoň nějakou představu o výrobě piva a o tom, jak a co chce vyrobit. Máte-li dotazy či zájem, kontaktujte nás na hanustiak@hanackypivovar.cz

 

Pro ty z vás, kteří se už rozhodli založit si vlastní pivovar, nabízíme poradenství v oblasti technologické i technické. Máme za sebou zprovozňování a provoz řady pivovarů, legislativu a vše potřebné ke zprovoznění a spuštění pivovaru v České republice známe. Máme přehled o výrobcích pivovarské technologie a o jejich umu. Máme receptrury, pomáháme s jejich úpravou. A máme kontakty na producenty chmele a sladu. Zkrátka, dokážeme Vám pomoci v jakékoli fázi zprovozňování a provozu pivovaru.

Kromě toho máme také vlastní know-how v oblasti výroby pivovarů: dokážeme zajistit "zlepšováky", které významně usnadňují manuální práce při výrobě piva. Stačí se jen zeptat a svěřit se, co Vás trápí. V případě Vašeho zájmu, kontaktujte nás na hanustiak@hanackypivovar.cz

 

 

We offer consulting in the field of brewing.We have an overview of brewery technology products in Czech republic. We have recipe, we help with their adjustment. And we have contacts with hops and malt producers. In short, we can help you at any stage of the brewing establishment and operation.


If you have any questions, please contact us: hanustiak@hanackypivovar.cz