Hanácký pivovar v Olomouci

Odkaz na e-shop:    www.hanackypivoshop.cz

 

Hanácký pivovar v Olomouci

Na podzim roku 2015 vznikla společnost s názvem Hanácký pivovar, s.r.o. s cílem vytvořit fungující minipivovar v Olomouci. V průběhu roku 2016 probíhaly a stále probíhají aktivní kroky k tomu, aby byla na začátku roku 2017 zahájena produkce. Během srpna 2016 začíná rekonstrukce objektu na ulici Šlechtitelů v Olomouci Holici. Ta byla dokončena v dubnu 2017, tedy s mírným zpožděním oproti původnímu plánu. Během června a července by měla být osazena technopogie pivovaru a dá se tedy předpokládat, že se po roce příprav začne skutečně vařit - hurá!

Naše první uvařené pivo vzniklo v červnu 2016, jednalo se o ležák plzeňského typu, 12° světlá Chmelař. Vařili jsme jako tzv. "létající" pivovar, který ale užuž vyhlíží, kdy se usadí ve vlastním. Do naší stálé produkce bude patřit také výčepní pivo 10° světlá Sladař a speciální pivo 14° světlá Vladař. V naší produkci však nenaleznete jen piva pro náš region klasická, chceme produkovat také piva z ostatních regionů – v našem portfoliu se tak určitě objeví i piva typu Ale, Stout, IPA a další.

V současné době se budete moci setkat s našimi produkty na nejrůznějších pivních slavnostech v okolí Olomouce.
O všech akcích Vás budeme rádi informovat na těchto stránkách, případně na našem facebookovém profilu: @hanackypivovar

S pivovarským pozdravem „Dej Bůh štěstí“,
Pavel Hanuštiak, sládek pivovaru

25. 3. 2020

Spustili jsme pro Vás e-shop

Pro Vaše pohodlí jsme pro Vás spustili e-shop, na kterém Vám rádi nabídneme piva z naší produkce a zároveň piva z 1. selského pivovárku v Kroměříži. Tento elektronický obchod naleznete na stránce:

www.hanackypivoshop.cz

Obrázek

12. 8. 2019

Slavnosti pivovaru 2019

Dovolte nás pozvat na naši párty, kterou chceme oslavit dvouleté fungování našeho provozu. Tož přijďte nás ochutnat a vychutnat si tu radost :-)